تلفن :02645332030

خرید پارچه عمده

خرید - پارچه - عمده - آرام - تکمیل

خرید پارچه عمده

خریدن پارچه بی شباهت با خرید هندوانه ی در بسته نیست زیرا اگر از نزدیک نیز پارچه را ببینید باز هم نمیتوانید به طور قطعی بگویید که از لحاظ کیفیت رنگ و مرغوبیت بافت در چه وضعیتی قرار دارد. برای خرید استنتر پارچه بهتر است نکاتی را بدانیم که به ما کمک کند تشخیص دهیم چگونه یک پارچه باکیفیت خریداری کنیم.

اگر شما نیز قصد دارید با خرید پارچه عمده یک کسب و کار جدید راه اندازی کنید و وارد فضای تولید لباس شوید پیشنهاد میکنیم خواندن این مطلب را از دست ندهید.( برای مطالعه بیشتر درباره چاپ پیگمنت )

خرید - پارچه - عمده - آرام - تکمیل

در گذشته روش های خرید کالاها به خصوص براش روی  پارچه ها محدود بود و تنها به روش سنتی انجام می شد اما امروزه روش های متفاوتی برای خرید محصولات و خدمات وجود دارد که هر کدام از آن ها مزایا و معایبی دارند. اما کسانی که قصد خرید پارچه عمده دارند به دنبال بهترین و به صرفه ترین روش هستند تا از هزینه های تولید بکاهند.

خرید - پارچه - عمده - ارام - تکمیل

اگر چه برای خرید پارچه ساحلی عمده  روش های متفاوتی وجود دارد اما موضوعی که حائز اهمیت است این است که کدام روش برای شما صرفه اقتصادی دارد؛ اینکه روش سنتی خرید پارچه بهتر است و یا خرید اینترنتی به استراتژی حرفه ای و کاری شما بستگی دارد.

برای مثال برای یک خیاط مزونی خرید پارچه به روش سنتی بهتر است اما صاحبان تولیدی های بزرگ نیاز به خرید از طریق روش های دیگر دارند. در ادامه میخواهیم روش های مختلف خریبد خارزدن پارچه را بررسی کنیم و بهترین روش را معرفی کنیم.

بنر - تماس - با - ما

 • ویژگی خرید پارچه به روش سنتی:

این روش بسیار ساده است، کافی است به پارچه فروشی های سطح شهر بروید و پارچه مورد نظر خود را خریداری کنید. یکی از ویژگی های خرید پارچه به صورت سنتی این است که شما می توانید پارچه را از نزدیک ببینید و بین انگشتانتان آن را لمس کنید و ببینید کیفیت مد نظر را دارد یا خیر؟ اما اگر بخواهیم به معایب این روش اشاره کنیم باید بگوییم در این روش شما مجبور هستید وقت زیادی را صرف کنید و ممکن است مجبور شوید پارچه را به قیمت بالاتری خریداری کنید.( برای مطالعه بیشتر درباره چاپ روتاری)

 • خرید پارچه از درب کارخانه:

این روش نیز برای صرفه جویی در هزینه ها گزینه ی بسیا مناسبی است و صاحبان تولیدی های لباس و مزون داران میتوانند به صورت مستقیم از درب کارخانه چاپ پارچه را به صورت عمده خریداری کنند. البته این روش یک عیب بزرگ دارد و آن ضایعات بسیار منسوجاتی است که خریداری می کنید.( برای مطالعه بیشتر درباره چاپ تریکو)

 • خرید پارچه عمده به صورت اینترنتی:

میتوان گفت بهترین روش برای خرید پارچه عمده همین روش است، فرقی نمی کند شما یک خیاطی کوچک داشته باشید و یا صاحب یک تولیدی بزرگ باشید به هرحال این روش میتواند بسیاری از هزینه های تولید را برای شما کاهش دهد. البته باید توجه داشته باشید این روش در صورتی میتواند مناسب باشد که فروشگاه های معتبر خریداری کنید تا پارچه ای که به دست شما می رسد باکیفیت باشد.

این روش نیز مانند سایر روش ها معایبی دارد، در این روش شما نمی توانید پارچه را از نزدیک ببینید و از میزان مرغوبیت و کیفیت کالا مطلع شوید و باید وقت خود را صرف پیدا کردن یک فروشگاه معتبر اینترنتی کنید.( برای مطالعه بیشتر درباره سانفور و گرفتن آبرفت پارچه )

کارخانه چاپ - پارچه - آرام - تکمیل
خرید - پارچه - عمده - ارام - تکمیل

مزایای خرید پارچه عمده

خرید پارچه عمده بیشتر برای افرادی که یک پروژه دوخت بزرگ را در دست دارند و یا صاحبان تولیدی ها و فروشگاه های بزازی مناسب است و مزایای زیادی برای آن ها دارد که صرفه اقتصادی تنها یکی از آن مزیت هاست.( برای اطلاعات بیشتر درباره چاپ ری اکتیو)

 • با خرید پارچه عمده به میزان قابل توجهی از هزینه های تولید شما کاسته میشود و شما میتوانید بخش زیادی از منسوجات و پارچه را به صورت یکجا خریداری کنید.
خرید - پارچه - عمده - ارام - تکمیل
 • تجربه خرید پارچه به صورت عمده به شما کمک می کند اطلاعات زیادی در مورد انواع پارچه به دست آورید و به راحتی میتوانید کیفیت و متریال پارچه های مختلف را به خوبی تشخیص دهید و بهترین ها را انتخاب کنید. در دنیای تجارت هرچقدر بیشتر در زمینه ی کاری خود اطلاعات داشته باشید موفقیت بیشتری به دست خواهید آورد و میتوانید خدمات بهتری را به مشتری ارائه کنید.
 • علاوه بر مواردی که گفتیم با خرید پارچه عمده شما میتوانید روابط تجاری بیشتری داشته باشید که این مورد میتواند روی موفقیت های آینده شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد. هرچقدر که روابط تجاری بیشتری داشته باشید فرصت بیشتری نیز برای انعطاف در پرداخت، چانه زنی و تحویل پارچه ها خواهید داشت.

  حتما با خواندن این مطلب شما نیز به این نتیجه رسیده اید که خرید پارچه عمده میتواند مزایای زیادی برای شما داشته باشد اما فراموش نکنید شما تنها زمانی میتوانید به مزیت های این روش دست پیدا کنید که به یک فروشنده معتبر و قابل اطمینان مراجعه کنید در غیر این صورت ممکن است نتوانید به اهداف خود برسید.

  حال که با انواع روش خرید پارچه عمده آشنا شدید میخواهیم یکی از مجموعه های معتبر تولید کننده کامپکت پارچه عمده را به شما معرفی کنیم که با آسودگی خیال بتوانید انواع پارچه را خریداری کنید.

بنر - تماس - با - ما

چاپ - تریکو- آرام - تکمیل

مجموعه آرام تکمیل یکی از برترین تولیدکنندگان در زمینه تولید، چاپ و تکمیل انواع پارچه است؛ ؛ شرکت آرام تکمیل با نام تجاری یونیتکس با بهره گیری از کادری مجرب و با استفاده از ماشین آلات و دستگاه های بسیار پیشرفته رنگرزی پارچه و تکمیل اروپایی در زمینه ی منسوجات و خدمات نساجی شهرت جهانی دارند، این شرکت فرآیندهایی از قبیل بافت، رنگرزی و تکمیل طیف وسیعی از منسوجات از جمله تاری پودی و کشباف را به صورت تخصصی انجام می دهند؛ مجموعه ی آرام تکمیل همواره پیشرو در کیفیت و جلب رضایت مشتریان با تولیدات متنوع با قیمت بسیار مناسب و ابداعات گوناگون بوده است.

فلسفه ی تولد این شرکت بر پایه حذف کامل اتلاف هاست.

مجموعه آرام تکمیل همواره حفاظت از محیط زیست  را در دستور کار خود قرار داده و به همین منظور با احداث استخرهای تامین آب و تصفیه پساب خروجی به مساحت تقریبی 700 متر مربع و نصب تجهیزات تصفیه فاضلاب مدرن، حفاظت و حراست از محیط زیست را به نوبه خود به انجام رسانیده است که در نوع خود کم نظیر است.

سوالات متداول خرید پارچه عمده

در گذشته روش های خرید کالاها به خصوص پارچه ها محدود بود و تنها به روش سنتی انجام می شد اما امروزه روش های متفاوتی برای خرید محصولات و خدمات وجود دارد که هر کدام از آن ها مزایا و معایبی دارند. اما کسانی که قصد خرید پارچه عمده دارند به دنبال بهترین و به صرفه ترین روش هستند تا از هزینه های تولید بکاهند.

این روش بسیار ساده است، کافی است به پارچه فروشی های سطح شهر بروید و پارچه مورد نظر خود را خریداری کنید. یکی از ویژگی های خرید پارچه به صورت سنتی این است که شما می توانید پارچه را از نزدیک ببینید و بین انگشتانتان آن را لمس کنید و ببینید کیفیت مد نظر را دارد یا خیر؟ اما اگر بخواهیم به معایب این روش اشاره کنیم باید بگوییم در این روش شما مجبور هستید وقت زیادی را صرف کنید و ممکن است مجبور شوید پارچه را به قیمت بالاتری خریداری کنید.

خرید پارچه عمده بیشتر برای افرادی که یک پروژه دوخت بزرگ را در دست دارند و یا صاحبان تولیدی ها و فروشگاه های بزازی مناسب است و مزایای زیادی برای آن ها دارد که صرفه اقتصادی تنها یکی از آن مزیت هاست.

 • با خرید پارچه عمده به میزان قابل توجهی از هزینه های تولید شما کاسته میشود و شما میتوانید بخش زیادی از منسوجات و پارچه را به صورت یکجا خریداری کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید.

× پشتیبانی آنلاین